TIEŠSAISTES VIKTORĪNAS
KORPORATĪVIE PASĀKUMI
KLĀTIENES VIKTORĪNAS
▶ LIELĀ VIKTORĪNA
▶ SPORTA VIKTORĪNA
▶ KINO VIKTORĪNA

PAR UZŅĒMUMU

SIA "VIKTORĪNA EVENTS" ir uzņēmums, kura radošais kolektīvs šobrīd vada un organizē trīs lielus pasākumus klātienē Rīgā un reģionos - "Lielo viktorīnu", "Sporta viktorīnu" un "Kino viktorīnu". No 2020.gada marta esam sākuši veidot un vadīt veiksmīgas attālinātās viktorīnas.

Mūsu rīkotā viktorīna ir vērsta uz dažādām vecuma un dzimuma grupām – tā kā piedalīties var jebkurš; katrs atradīs sev tuvo lauciņu, kurā izpaust zināšanas – gan regulārajos pasākumos, gan arī kolektīva saliedēšanas pasākumos un korporatīvajos pasākumos.

Reizi gadā mūs kā īpašos viesus uzaicina rīkot viktorīnas uz kuģa Tallink kruīzā Rīga – Stokholma – Rīga, kā vietējiem, tā ārzemju viesiem. Informācija par pasākumiem tiek publicēta arī Tallink mājas lapā.

Mūsu rīkoto viktorīnu koncepti Latvijā ir unikāli, dalībnieku skaits ar katru sezonu palielinās, un jautājumu loks aptver visu pasauli.

Šobrīd esam vadošie LIVE jeb attālināto viktorīnu veidotāji, kurās var piedalīties dalībnieki no jebkuras pasaules vietas. Līdz ar to varam piedāvāt arī Jums sagatavot īpaši izstrādātu viktorīnu, kura būtu jums saistoša. Varam nodrošināt kvalitatīvus jautājumus, viktorīnas vadīšanu un koncepta izstrādi, atbilstoši Jūsu prasībām.

Mūsu aktualitātēm, rezultātiem un uzvarētāju bildēm var sekot līdzi facebook.com lapās: un Instagram kontos (@lielaviktorina, @sportaviktorina, @kinoviktorina).

MŪSU KOMANDA

  • Zigmunds Fricsons – viktorīnu radošais tēvs. 2016.gadā sāka ar "Sporta viktorīnu", tagad jau vairāku pieprasītu viktorīnu vadītājs. Veido jautājumus gan klātienes un neklātienes viktorīnām, gan arī korporatīvajiem pasākumiem.
  • Inga Vīnerte – ģenerē idejas, kā uzlabot viktorīnu kvalitāti Latvijā. Viena no "vainīgajām", ka mēs esam kļuvuši par vadošajiem neklātienes viktorīnu organizatoriem Latvijā. Atbildīgā par vizuālo noformējumu un paveic lielu apjoma "melnā darba" dalībnieku reģistrācijas procesā.
  • Artūrs Rutkovskis – IT sadaļas guru. Komandas interesēs spēj uzprogrammēt visu, kas ir konkrētajā brīdī nepieciešams. Viņam nepastāv atbilde: "to nevar", bet izmanto patīkamo "kad vajag?".

REKVIZĪTI

SIA "VIKTORĪNA EVENTS"
Reģ.nr. 40203512475
Konta Nr. LV20PARX0031745750002
Banka: AS "Citadele banka"
E-pasts: info@viktorina.lv
TIEŠSAISTES VIKTORĪNAS
KORPORATĪVIE PASĀKUMI
KLĀTIENES VIKTORĪNAS
▶ LIELĀ VIKTORĪNA
▶ SPORTA VIKTORĪNA
▶ KINO VIKTORĪNA
© 2021 viktorina.lv
Tīmekļa lapas www.viktorina.lv lietošanas noteikumi
created by mamuC